Sözleşmeler

Kullanıcı Sözleşmesi

Kullanıcı Sözleşmesi

Bu metin www.veriloji.com sitesinin kullanıcı politikasını içermektedir. Bu sözleşme genel kullanıcı sözleşmesi olup, ürün, servis ve hizmetler için ayrı sözleşmeler www.veriloji.com adresinde SÖZLEŞMELER adresinde bulunmaktadır.

Veriloji Bilişim Hizmetleri www.veriloji.com site kullanım şartları

1-Şartların Kabulü

Kullanıcı www.veriloji.com sitesine kayıt olduğu andan itibaren tüm şartları kabul etmiş sayılmaktadır.

2. Gizlilik:

Veriloji.com kullanıcılarından almış olduğu kimlik ve iletişim bilgilerini adli bir tebligat olmadığı sürece 3. kişilerle paylaşmaz. Adli bir tebligat olduğunda, T.C. resmi kurumları ile kullanıcıya bilgi vermeksizin paylaşabilir. Veriloji.com kullanıcı bilgilerini ve e-posta adreslerini kullanıcılar ile iletişim kurmak, bülten göndermek, kampanya duyurusu yapmak, anket uygulamak, hizmetlerle ilgili uyarı, ikaz, ihtar ve ödeme bildirimleri göndermek için kullanabilir.

3-Üye Bilgileri:

Veriloji.com kullanıcıların kayıt olurken beyan ettikleri bilgilerin doğru olduğunu kabul etmektedir. Yanlışlıkla veya kasti olarak yanlış kimlik beyanında bulunan kullanıcıların gerçek kimlik veya iletişim bilgilerini sağlayana kadar Veriloji.com bu kullanıcıların hesaplarına el koyma, sağlanan servis ve hizmetleri durdurma hakkını saklı tutar. Kullanıcı hesabı firma veya kurumu temsil etmekte ise, bu sözleşme firma veya kurumu da bağlayıcılık içerir.

Kullanıcılar üye bilgilerini doğru ve güncel tutmakla yükümlüdür.

4-Şifre Politikası:

Kullanıcılar kayıt olurken, şifrelerini kendi seçmektedir. Şifreler en az 6 ve en çok 12 harf veya karakterden oluşabilir. Kayıt sonrası, kullanıcılar şifrelerini yetkisiz şahıslara karşı korumak ile yükümlü bulunmaktadır. Kullanıcı şifresini çaldırdığında veya izinsiz bir giriş sağlandığında, Veriloji.com bilgilendirmekle mükelleftir. Veriloji.com kayıt sonrası, kullanıcıların eposta bilgilerini değiştirmesine izin vermemektedir. Ancak kullanıcı mevcut şifresi ile oturum açıp, Veriloji.com’a destek talebinde bulunması ve kullanıcı bilgilerinde yer alan bilgileri resmi bir belge teyit etmesi ile eposta adresleri değiştirilebilir.

5-Ücretler:

Veriloji.com kullanıcılarına ve üçüncü şahıslara haber vermeksizin, sağladığı servis, ürün ve hizmetlerinin fiyatlarında değişiklik yapabilir, güncel ürün fiyatları www.veriloji.com sitesinde ilgili ürün, servis ve hizmetin sayfasında ilan edildiği gibidir.

6-Ödeme:

Veriloji.com kullanıcılarına sahip oldukları ürün ve hizmetlere ait bildirimleri/uyarıları (alan adı tescil süre sonu, sözleşme yenileme) kullanıcının belirttiği e-posta adresine ve/veya kayıtlı mobil telefonuna kısa mesaj olarak gönderilmektedir. Alan adı hizmetlerinde son ödeme tarihine veya alan adının süresinin bitimine 30, 15, 7, 1 gün kala, kullanıcıların eposta adreslerine bildirim gerçekleştirilir. Veriloji.com bildirim yöntem ve zamanlamalarında değişiklik yapma hakkını saklı tutar. Son ödeme tarihine kadar müteakip dönemin bakiyesinin ödenmemesi veya eksik ödenmesi durumunda ilgili ürün veya hizmet durdurulur. Veriloji.com kullanıcılarının kredi kartı bilgilerini saklamayacağını taahhüt eder. Kredi kartı bilgileri saklanmadığı gibi, ürün, servis ve hizmetlerde otomatik ödeme işlemi yapılamayacağını bu sözleşmede beyan eder. Hizmet aşımı, kota aşımı gibi durumlarda, Veriloji.com, kullanıcısını bilgilendirerek hizmete ait faturalama yapabilir. Ödeme gerçekleşmez ve üst pakete geçilmezse Veriloji.com hizmeti durdurabilir. Havale taahhüdü ile oluşturulan siparişlerde ödeme dekontunun doğrulanması iş günlerinde 2-3 saat, hafta sonu ve resmî tatil süreçlerinde ise 2-9 gün kadar sürebilir. Bu nedenle, havale taahhüdü ile oluşturulan siparişlerde dekont doğrulanmasındaki gecikmelerden ve bu gecikmelerden doğabilecek zarar ve mağduriyetten Veriloji.com sorumlu tutulamaz.

  • Microsoft Logo Microsoft© Windows©
  • Centos LogoCentOS
  • Whmcs LogoWHMCS
  • Plesk Logo Plesk Kontrol Panel
  • Cpanel Logo Kontrol Panel
  • Vesta Logo Vesta Kontrol Panel
  • Let's Logo Let's Encrypt
  • Wordpress Logo WordPress Hosting
  • Asp.Net Logo .Net &.Net Core