Sözleşmeler

Gizlilik Sözleşmesi

Gizlilik Sözleşmesi

Bu metin www.veriloji.com sitesinin gizlilik politikasını içermektedir. Bu sözleşme genel gizlilik sözleşmesi olup, ürün, servis ve hizmetler için ayrı sözleşmeler www.veriloji.com adresinde SÖZLEŞMELER adresinde bulunmaktadır.

Veriloji Bilişim Hizmetleri www.veriloji.com gizlilik şartları

1-Şartların Kabulü

Veriloji Bilişim Hizmetleri kişisel verilerinizin gizliliğini korumaya ve yürürlükteki veri koruma mevzuatına uymaktadır. Kimliğinizin doğrudan ya da dolaylı olarak teşhis edilmesine yol açacak kişisel bilgilerinizi açıklamadan Veriloji.com sitesini ziyaret edebilirsiniz.

Bu metin, (Gizlilik Politikası ve Veri Kullanım Bildirisi), siteyi ziyaret ettiğinizde sizinle ilgili bilgileri nasıl işlediğimizi, ne şekilde topladığımızı, sakladığımızı, kullandığımızı ve muhafaza ettiğimizi anlatmaktadır. Bu Bildiriyi, Site ile ilgili Kullanım Koşulları ile birlikte okumanızı tavsiye etmekteyiz. Bu siteyi ziyaret etmekle, bu metni kabul etmiş bulunmaktasınız. Bu metinde belirtilenleri kabul etmiyorsanız, bu siteyi ziyaret etmemenizi ve sunulan hizmetleri kullanmamanızı rica ederiz. Bu metnin şartlarında yapılan değişikliklerin ilan edilmesinden sonra Veriloji Bilişim Hizmetlerine (http://www.veriloji.com) ait siteyi kullanmaya devam etmeniz, bu şartları kabul ettiğiniz anlamına gelecektir.

2- Ne tür bilgiler toplanmaktadır?

1-Anonim Bilgiler: Anonim Bilgiler, doğrudan doğruya kimliğin teşhis edilmesine yol açan kişisel bilgilerle birleştirilemez. Bu bilgiler, web sitemizi geliştirmek için kullanılmakta ve kaynaklarımızı müşterilerimizin en çok beğendiği özelliklere yöneltmemizi sağlamaktadır. IP adresi, tarayıcı türü, alan adı ve siteye erişim süreniz ile ilgili bilgiler toplayabiliriz. Bu bilgiler, firma içi araştırma amaçlarımıza yönelik olarak kullanılmakta olup, bu web sitesi üzerinden gönderebileceğiniz ve kimliğinizin teşhis edilmesine yol açacak bilgilerden farklıdır. IP adresleri kişisel bilgilerle eşleştirilmemektedir. IP adresleri, çok nadir de olsa, web sitesi üzerinden gerçekleştirilebilecek kötü niyet içeren ve cezai fiillerin caydırılması ve/veya önlenmesinde kullanılabilir.

2-Kimliğinizin Teşhis Edilmesine Yol Açan Kişisel Bilgiler : Veriloji.com sitesine kayıt olduğunuzda anda kimlik bilgileriniz sistemlerimizde saklanmaktadır. Kayıt olduğunuzda kişisel bilgileriniz tarafımızda teşhis edilmiş olacaktır.

3-Bilgilerim ne kadar güvenli bir şekilde saklanacak?

Kullanıcılarımız ilgili bilgilerin güvenliği bizler için çok önemlidir ve ilgili mevzuatın öngördüğü şartlara uygun olarak, mümkün olan en güvenli şekilde saklanmaktadır. Bu sebeple, Veriloji.com, bilgilerinizin bilgisayarımızdan sunucularımıza güvenli bir şekilde iletilmesi konusunda son derece titiz davranmaktadır. Buna yönelik gönderdiğiniz bilgiyi aldıktan sonra, bilgilerinizin gizliliğini korumak üzere güvenlik duvarı ve Güvenli Soket Katmanı ("SSL") gibi sektöre özgü standartlar kullanılmaktadır. Ancak maalesef teknolojik gelişmeler neticesinde, internet üzerindeki hiçbir verinin %100 güvenlik içerisinde iletilebileceğine ve asla bir veri açığı olmayacak şekilde saklanacağına dair bir taahhütte bulunmak mümkün değildir. Bu konuda verebileceğimiz tek taahhüt, çağın teknolojik gerekliliklerine uygun ve ilgili Mevzuat gerekliliklerini yerine getirecek düzeyde güvenlikli bir ortamda verilerinizin saklanması için gerekli her türlü çabayı göstereceğimizdir. Mücbir sebep ya da kontrolümüz dışında gelişen olaylar neticesinde söz konusu olabilecek veri ihlallerinden sorumluluğumuz bulunmayacaktır.

4-Bu bilgileri kimler ne amaçla kullanacak?

Genel kural olarak, kişisel bilgileriniz yalnızca Veriloji Bilişim Hizmetleri. tarafından kullanılacak olup, bu Kişisel Bilgilerle sizin aranızda herhangi bir bağlantı kurulabilecek şekilde 3.kişilere asla açıklamayacaktır.

Bizimle paylaşmış olduğunuz kişisel verileriniz, kullanıcılar ile iletişim kurmak, bülten göndermek, kampanya duyurusu yapmak, promosyon göndermek, anket uygulamak, hizmetlerle ilgili uyarı, ikaz, ihtar ve ödeme bildirimleri göndermek için kullanabilir. Bu bilgiler yasal zorunluluk haricinde 3.kişi ve kurumlarla paylaşılmamaktadır. 3. Kişilerle ya da yasal zorunluluklar, adli kovuşturma, mahkeme ilamı veya bir yasal süreci yerine getirmek amacıyla ya da bir birleşme veya benzer işlemler nedeniyle paylaşılabilecektir.

5-Bilgilerimi nasıl kontrol edebilirim?

İletişim tercihlerinizi değiştirmek istemeniz halinde ya da kişisel bilgilerinizde değişiklikler olması halinde (posta adresi ya da e-posta adresi gibi), tarafımıza vermiş olduğunuz kişisel bilgilerin düzeltilmesi, güncellenmesi, ya da kaldırılmasını talep edebilirsiniz. Müşterilerimize, Kişisel Bilgileri üzerinde dilediği değişikliği yapmak, iletişim tercihlerini değiştirmek veya düzenlemek seçeneğini her zaman sunmaktayız

6-Kişisel Verilerin Saklanma Süresi İlgili Mevzuat uyarınca;

Onayın geri alındığına ilişkin kayıtlar bu tarihten itibaren 1 yıl; ticari elektronik iletinin içeriği ve gönderiye ilişkin diğer her türlü kayıt ise gerektiğinde ilgili bakanlığa sunulmak üzere 3 yıl saklanacaktır. Süre geçtikten sonra kişisel verileriniz tarafımızdan veya talebiniz üzerine silinir, yok edilir veya anonim hale getirilecektir. KAYIT VE ŞARTLAR Web sitesine ("Site") erişiminizde ve siteyle ilgili kullanımlarınızda bu Kayıt ve Şartlar uygulanacaktır. BU KAYIT VE ŞARTLARI KABUL ETMİYORSANIZ, LÜTFEN BU SİTEYİ ZİYARET ETMEYİNİZ VE SUNULAN HİZMETLERİ KULLANMAYINIZ. Bu Siteyi ve/veya Sitede belirtilen hizmetleri kullanmaya devam etmeniz, bu metinde yer alan Kayıt ve Şartları kabul ettiğiniz anlamına gelecektir. UYGULANACAK HUKUK VE YARGI YETKİSİ İşbu Bildirim Türkiye Cumhuriyeti kanunlarına tabidir ve uygulanmasından doğabilecek her türlü uyuşmazlığın çözümünde Bursa Mahkeme ve İcra Daireleri yetkilidir.

  • Microsoft Logo Microsoft© Windows©
  • Centos LogoCentOS
  • Whmcs LogoWHMCS
  • Plesk Logo Plesk Kontrol Panel
  • Cpanel Logo Kontrol Panel
  • Vesta Logo Vesta Kontrol Panel
  • Let's Logo Let's Encrypt
  • Wordpress Logo WordPress Hosting
  • Asp.Net Logo .Net &.Net Core